Nápověda

Práce ve výrobě plastů do aut - 18 000 Kč - Jablonec nad Nisou

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba

Pro našeho významného klienta působícího ve výrobě plastů pro automobilový průmysl přijmeme do výroby nové zaměstnance.

Plat: 95 Kč/hod v čistém
Město: Jablonec nad Nisou

Nabídka
- pracovní oblečení a obuv při nástupu zdarma
- motivující finanční ohodnocení, po zaškolení navýšení mzdy
- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
- možnost záloh
- individuální domluva na nástupu (nástupy jsou průběžné)
- možnost přivýdělku formou přesčasových hodin

Požadavky
- praxe ve výrobě (operátor výroby, automobilový průmysl atd.) velkou výhodou
- chuť pracovat ve 12-ti hodinových směnách (2 dny denní, 2 dny noční, 4 dny volno)
- ochota učit se novým věcem, flexibilita

Pracovní náplň
- obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem. Zasílejte také své životopisy. Na základě vašeho životopisu vás budeme kontaktovat.
Kontaktovat nás můžete také zdarma na 800 400 499.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:725 42 77 42
Lokalita: okres Jablonec nad Nisou

Všechny inzeráty uživatele