PRACOVNÍCI KVALITY

A16 z:16/4/2019 a:17/5/2019
Požadujeme:
- SŠ vzdělání v potravinářském oboru podmínkou,
- praxe v potravinářství nebo laboratoři výhodou.
Náplň práce:
- kontrola jakosti vstupních surovin, odebírání vzorků k analýze, vyhodnocení vzorků z výroby, kontrola kvality výroby, kontrola dodržování hygienických zásad ve výrobě.
Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu
- práci třísměnný provoz.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna
- flexi pass po zkušební době
- výhodnou smlouvu s telefonním operátorem
- slevu na vlastní výrobky
- odměnu za práci v sobotu a neděli
- příspěvek na kartu MULTISPORT
Kontakt:
- e-mailem, uveden viz výše.
Třísměnný provoz, pracovní poměr od: 01.06.2019, mzda: 21700

+420 595 177 452
Valcířská, Lískovec, Frýdek-Místek

Všechny inzeráty uživatele