K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Pravá ruka, Moravská Ostrava (+10 km), zkrácený úvazek


Nestíháte denní drobné úkoly? Přemýšlíte, že byste vedle sebe uvítali spolupracovníka, optimistického člověka na zkrácený úvazek? Potřebovali byste akutně prodlouženou ruku, nebo rovnou dvě ruce? V tom případě vám nabízím ty moje.
Můžete ode mne čekat samostatnost, zodpovědnost, empatii, inteligenci, výborné komunikační dovednosti, slušnou angličtinu, seriózní vystupování, všeobecný přehled, praxi v administrativě i s organizováním akcí. K tomu přidám vynikající reference od posledního zaměstnavatele a v šuplíku mám i vysokoškolský diplom.
Nedělá mi problém pro vás napsat dopis, zavolat do zahraničí, uspořádat středně velkou akci, přivézt nákup do kanceláře, koupit vám letenky, zajistit ubytování, zajít vám pro oběd, sehnat květiny třeba v Holandsku, zdvořile uvítat návštěvy, občas něco přeložit z/do AJ, zeditovat reklamní letáky i webové stránky, vytvořit kreativní text, vyřídit pochůzky, absolvovat s vámi obchodní jednání, nebo být vaším dobrým rádcem, pokud to bude potřeba.

Pokud máte zájem o spolupráci, napište mi. Uveďte prosím název vaší organizace a telefonický kontakt. Zavolám Vám a domluvíme si schůzku.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: Ostrava (702 00)

Další podobné inzeráty: Pravá ruka, Moravská Ostrava (+10 km), zkrácený úvazek

Práce

Práce

Dobry den hledám práci tak ňák mi nezáleží jaký to bude obor ráda zkouším nové v...

TOPlist