Nápověda

přijmeme do svých řad obchodního zástupce

Obor činnosti: Obchod a prodej

Místo výkonu práce: XENIUM Europe s.r.o., ČR A SK
Nástup: možný ihned
Směnnost: jednosměnný provoz
Typ pracovního poměru: plný úvazek

Požadujeme:
Vzdělání SŠ nebo SOU nejlépe v oboru elektro
Praxe výhodou (vhodné pro absolventy)
Řidičský průkaz skupiny B, časté služební cesty
Spolehlivost
Pracovitost
Dobrý zdravotní stav
Čistý trestní rejstřík

Náplň práce:
databáze klientů , nabídky a prezentace led veřejného osvětlení

Nabízíme:
Práce v mladém kolektivu
Odborné zaškolení
Možnost dalšího rozvoje
Výkonové příplatky
Jistotu stabilní firmy

životopisy zasílejte na : hausova@xenium.cz

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:777071564
Lokalita: Ostrava (703 00)

Další podobné inzeráty: přijmeme do svých řad obchodního zástupce

řidič MKD

řidič MKD

Nabízíme práci řidičům na mezinárodní kamionové dopravě, možná i brigáda. Máme...

TOPlist