projektový manager - ka

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: zuzana.stromska@msa.cz. Prvotní kontakt pouze na e-mail.
- VŠ technického směru výhodou
- angličtina nebo ruština na komunikativní úrovni
- zkušenosti na podobné pozici výhodou
- znalost MS Office
Místo výkonu práce: Dolní Benešov, nástup ihned.

Pracovní náplň:
o Řízení projektu od okamžiku přijetí zakázky po expedici
o Dohled nad dodržováním jednotlivých etap projektů a termínů jejich realizace
o Kontrola a monitorování plnění základních check pointů projektu
o Spolupráce s úseky společnosti ve věci přípravy projektové dokumentace
o Koordinace spolupráce úseků společnosti pro účel dosažení včasné expedice
Pružná pracovní doba, pracovní poměr od: 01.09.2019, mzda: 25000

+420 733 678 252
Hlučínská, Dolní Benešov, okres Opava

Všechny inzeráty uživatele