Rozšiřujeme náš prodejní tým.
Hledáme nového zkušeného realitního makléře/makléřku pro oblast Ostrava, Opava, Karviná, Frýdek - Místek, Český Těšín, Kopřivnice, Krnov, Bruntál, Nový Jičín.
Požadujeme:
- zkušenosti z prodeje nemovitosti
- samostatnost i schopnost spolupráce v týmu
- středoškolské vzdělání s maturitou, vysokoškolské vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu
- dobré komunikativní a organizační schopnosti
- základy práce na PC
- vytrvalost, pečlivost, pracovitost

Nabízíme:
- nadstandartní ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu
- možnost práce z domova
- plně vybavenou kancelář
- monitoring soukromé inzerce
- provize z hypotečních úvěrů
- kompletní právní servis advokátní kanceláře
- vzdělávání v oboru realit
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Vaše náplň práce:
- Denní komunikace a péče o nové a stávající klienty
- Aktivní vyhledávání nových nemovitostí a oslovování jejich vlastníků
- Realizace prezentací a prohlídek se zájemci o nemovitosti
- Příprava podkladů ke smluvní dokumentaci a uzavírání smluv
- Poskytování poradenství klientům v oblasti realit

Jako jediná Realitní kancelář nabízíme 100 % provize z realizovaného obchodu. Nepracujete pro Realitku, ale pro sebe.
V případě zájmu, zašlete životopis na email: info@azetreality.cz

Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Vzdělání: Vyučen s maturitou

Kontakt

AZET reality

Vítkovická 3276/2A, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.azetreality.cz

Více informací o AZET reality