Realitní makléř/makléřka

Rozšiřujeme náš prodejní tým!
Hledáme příjemné, komunikativní, spolehlivé kolegy s obchodním talentem na pozici realitního makléře/makléřky pro oblast Moravskoslezského kraje. Práci v realitách Vás naučíme.

OČEKÁVÁME OD VÁS:
Živnostenský list
Komunikativnost
Flexibilitu
Uživatelské ovládání PC
Pracovní nasazení – chuť pracovat v tomto oboru

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Vedení obchodních jednání
Domlouvání a realizace schůzek s majiteli nemovitostí
Zajištění prohlídek nemovitostí
Telefonický i osobní kontakt s klienty
Příprava inzerátů nemovitostí a úkony spojené s prodejem a pronájmem

NABÍZÍME VÁM:
Výborné ohodnocení
Podporu celého týmu
Přátelské zázemí
Mladý kolektiv