ŘIDIČ/- KA - JEŘÁBNÍK

ŘIDIČ/-KA - JEŘÁBNÍK
Co Vás čeká:
- Řízení speciálního vozidla (autojeřáb)
- obsluha autojeřábu Demag AC 30/40
- řízení traktoru + vleku, Iveco Eurocargo - valníku, Iveco - nosiče kontejnerů
- zabezpečení údržby v chemickém areálu Záluží (Unipetrol RPA s.r.o.)
Požadujeme:
- ŘP. sk. C, E, B, T
- Platný profesní průkaz, psychologické vyšetření, karta řidiče
- Praxe v řízení nákladního vozidla
- Zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita
- průkaz jeřábníka není podmínkou
- průkaz vazače není podmínkou
Zaměstnanecké výhody:
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- zajímavé platové podmínky
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- stravenky
- roční odměna
- Služební telefon i k soukromému použití vč. mobilních dat (možnost převodu Vašeho telefonního číslo na naší firmu
- 3 dny sick days
HLÁSIT SE: Janátová Petra, tel.: 476 765 226 VOLAT OD 7:00 do 15.30 hod, e-mail: petra.janatova@bilfinger.com - zaslat životopis, osobně pouze po telefonické domluvě Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 14.04.2020 do: 31.03.2021, mzda: 25000 - 33000

+420 476 765 226
Záluží, Litvínov, okres Most

Všechny inzeráty uživatele