Řidič nadrozměrná doprava - Ostrava

Hledáme vhodného uchazeče na pozici řidič v MKD v Ostrave, nadrozměrná přeprava

Požadujeme:
platný profesní průkaz, platná digitální karta, pojištění zodpovědnosti,
základní znalost AJ, NJ, další jazyky výhodou
čistý trestní rejstřík, praxe v oboru minimálně 2 let
kladný vztah k dopravě a řízení nákladního vozidla, výborné řidičské schopnosti, kultivované vystupování, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu, dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady, platnost neurologického a psychologického vyšetření

Náplň práce:
řízení nákladního vozidla v rámci Evropy
realizace nakládek a vykládek různého druhu materiálu, zjištění nákladu vázacími prostředky
příprava podkladů pro fakturaci, fotodokumentace přepravovaných zásilek

Nabízíme:
zázemí a jistota stabilní středně velké rodinné společnosti
profesionální jednání
pravidelně vyplacená mzda na Váš účet
pravidelné školení v oboru
příjemné pracovní prostředí v kamiónech zn. VOLVO
zaměstnanecké výhody a prémie pro dlouholeté zaměstnance, přátelský kolektiv

Výdělek po zkušební době a zapracování 40-50 tis Kč

Nástup možný – ihned

Adresa pobočky pracoviště v Ostravě: Kafkova 889/6, Ostrava 1
IČ:26854139
Tel.606788876
e-mail:info@easylogistics.eu
www.easylogistics.eu