Nápověda

Řidič RETRAKU / skladník (ubytování zajištěno) mzda až 150Kč/hod

Náplň práce:
• práce s vysokozdvižným vozíkem ve skladu s oblečením
• zakládání zboží až do výšky 13 metrů
• příjem / expedice zboží
• práce se skenerem
• manipulační práce ve skladu

Požadujeme:
• praxi ze skladu
• dobrý zdravotní stav
• čistý registr trestů
• spolehlivost, zodpovědnost,samostatnost
• ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr
• možnost karierního růstu a přechod pod kmenový stav
• docházkový bonus 1 000Kč
• variabilní složka (produktivita) až 32Kč
• stravenky plně hrazené firmou ve výši 70Kč
• týdenní zálohy až 1 000Kč
• příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
• možnost kvalitního ubytování za 35Kč/noc

Doporučte známého a získejte 5000 Kč.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na email: ostrava@centralwork.eu nebo nám zavolejte na tel. číslo +420 558274558,+420 77876227

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:+420 778 762 277
WWW:http://www.centralwork.cz
Lokalita: Ostrava (702 00)

Všechny inzeráty uživatele