Řidič sk. C+E s profesním průkazem

Náplň práce:
čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, obsluha vozidla

Požadujeme:
řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost

Nabízíme:
zázemí ve stabilní společnosti; mobilní telefon, přispíváme na cestu do zaměstnání

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kovar@wcservis.cz;
- telefonicky na čísle 774 568 040 - pan Jan Kovář Pružná pracovní doba, pracovní poměr od: 01.05.2020 do: 31.12.2020, mzda: 33000 - 40000

+420 774 568 040
Vrbí, Troubky, okres Přerov

Všechny inzeráty uživatele