Řidiči sk. B, C, E, T, VZV

ŘIDIČI SK. B,C,E,T,VZV
Místo výkonu práce: Zlínský kraj
Požadujeme: ŘP sk. B, C, E, T, VZV, praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost
Náplň práce: obsluha nákladních vozidel, práce s VZV
Nabízíme: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování, prémie.
První kontakt: životopis zaslat e-mailem na: v.syptak@jasy.cz, s vybranými uchazeči osobní pohovor nebo telefonicky na čísle: 605 201 201.
ov. 20.4. Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 20.04.2020, mzda: 20000 - 26000

+420 605 201 201
4. května, Vsetín

Všechny inzeráty uživatele