Řidiči sk. B / skladníci

Pozice: řidiči sk. B / skladníci
Pracovní doba po - pá, cca 8:00 - 16:00 hod.
Požadavky: řidičské oprávnění sk. B - dodávka
Náplň práce:
jízdy pro zboží, vykládka/nakládka, práce ve skladu na pracovišti firmy
Nástup možný ihned. Mzda: 23 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt:Štylárková Michaela, tel.: 774 081 294, e-mail: kate.m@seznam.cz
Místo výkonu práce:Do psí misky s.r.o. provoz Višňová, Višňová č.p. 1, Višňová u Příbramě Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 17.05.2019, mzda: 23000 - 25000

ID: 14846816 Naposledy upraveno 18.05.2019 v 05:00

+420 774 081 294
Višňová, okres Příbram

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: volná místa v Příbrami

Pekaři

Pozice: pekařiOCPožadavky:znalost přípravy indické placky Naan a Chapati atd. Nástup od 1. 7. 2019. Mzda: 14 000, - až 16 000…

Mariánské údolí, Příbram II, Příbram

Nabídka

Kuchaři

Pozice: kuchařiOCPožadavky:znalost indické kuchyněZaměstnanecké výhody: ubytováníNástup od 1. 7. 2019. Mzda: 17 000, - až 22…

Mariánské údolí, Příbram II, Příbram

Nabídka
Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa logistika a doprava Příbram.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: účetní, zdravotní sestra, řidič, kuchař, kuchař Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.