PLAKOR CZECH, s.r.o.

OPERÁTOR S VZV (dotovaná firemní doprava z OV, NJ, HA, ORL, Studénky, Bohumína)

  • Typ: Zaměstnavatel

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Vychystávání zboží dle plánu expedice
  • Kontrola plánu nakládky
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Vypracování související dokumentace
  • Spolupráce s výrobními odděleními
  • Kontrola dodávek a urgování výroby potřebných dílů dle plánu
  • Práce v třísměnném provozu

Co od Vás očekáváme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Platný průkaz VZV, nebo zkušenosti s řízením VZV
  • Znalost skladového hospodářství (výhodou)
  • Zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
  • Výborné organizační schopnosti, samostatnost
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Zkušenost z výrobní společnosti (výhodou)

Co u nás získáte?

  • Práci v třísměnném provozu
  • Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)
  • Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
  • Docházkový bonus
  • Roční navyšování mzdy
  • Bezúročné půjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovanou firemní dopravu (z Ostravy, Nového Jičína, Studénky, Havířova, Orlové, Bohumína)
  • Stravenky
  • 2 kantýny s celodenní možností stravování
  • Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
  • Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Společenské a sportovní firemní akce
  • Možnost kariérního postupu
  • Čisté a příjemné pracovní prostředí
  • Nástup ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete, prosím, životopis na e-mail: prace@plakor.cz.

552 303 891
Mošnov (742 51), okres Nový Jičín

Průmyslová 367, 742 51, Mošnov
www.plakor.cz

Více informací o PLAKOR CZECH, s.r.o.

Všechny inzeráty firmy PLAKOR CZECH, s.r.o.

Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: účetní, zedník, servírka, obchodní zástupce, ostraha.