Sociální pracovník centra náhradní rodinné péče pro region Jilemnice a Semily

Náplň práce:
Samostatná práce v roli klíčového pracovníka při doprovázení pěstounských rodin. Administrativa spojená s přímou klientskou prací (zprávy o průběhu služby pro OSPOD, zápisy ze schůzek, apod.). Komunikace s pracovníky OSPOD a se spolupracujícími organizacemi (škola, lékař, psycholog, další odborní partneři). Spolupráce na plánování průběhu poskytování služby, provádění sociálního šetření v terénu atd.

Požadované zkušenosti a dovednosti, požadované vzdělání:
- předpokladem k výkonu povolání sociálního pracovníka je způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost podle § 110 zákona o sociálních službách.
- odbornou způsobilostí k výkonu povolání sociálního pracovníka se rozumí minimálně vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost v rámci zákona č. 108/2006 Sb. § 110 – sociální pracovník.
- schopnost týmové práce, osobnostní zralost, komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, pracovitost, zodpovědnost. Znalost práce na PC. ŘP sk. B.

Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 01.01.2020, mzda: 17500

ID: 15229643 Naposledy upraveno 10.09.2019 v 05:00

+420 602 209 626
Dělnická, Podmoklice, Semily

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: volná místa v Semilech

Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa farmacie a zdravotnictví Semily.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: obchodní zástupce, uklízečka Praha, číšník, zedník, prodavač/ka.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.