Soustružník/ce - malé stroje

Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
První kontakt telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy.

Požadavky:
-vyučení technického směru, (obor Obráběč kovů/Soustružník výhodou),
-znalost čtení výkresové dokumentace,
-praxe na obdobné pozici cca 1 rok,
-vazačský průkaz výhodou.

Náplň práce:
-samostatné soustružení obrobku dle výkresů,
-vázání a upínání břemen.

Zaměstnanecké výhody:
Dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Nástup možný IHNED. Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 01.10.2019 do: 30.09.2020, mzda: 20850 - 22950

+420 595 683 354,595 684 342
Vratimovská, Kunčice, Ostrava

Všechny inzeráty uživatele