Stavbyvedoucí

Náplň práce stavbyvedoucího:
Spolupráce při zpracování cenových nabídek ve vazbě na strategii společnosti.
Vedení a zajišťování stavby po materiálové a subdodavatelské stránce.
Příprava technických podkladů, vedení stavebních deníků a příslušné dokumentace.
Zodpovědnost za dodržování technologické a pracovní kázně, hospodaření s materiálem, energiemi a nářadím.
Účast na kontrolních dnech, zajišťování BOZP a PO.
Koordinace subdodavatelských firem na stavbách, kontrola odvedené práce.

Požadavky:
praxi na stejné pozici min. 3 roky
SŠ/VŠ vzdělání, obor pozemní a průmyslové stavby
znalost a orientaci ve výkresové dokumentaci
zkušenost s vedením pracovního kolektivu
zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

Nabízí:
pružnou pracovní dobu - týdenní pracovní fond 37,5 hodin
nástup možný ihned
stabilitu zaměstnání a přátelský kolektiv

Způsob kontaktu: telefonicky nebo emailem.
Pružná pracovní doba, pracovní poměr od: 01.06.2019, mzda: 35000 - 40000

+420 703 477 893
Závodní, Petřvald, okres Karviná

Všechny inzeráty uživatele