Stavební technik volných bytů

Stavební technik pro opravy volných bytů

Náplň práce:

  • převzetí bytů od nájemníka
  • kontrola uvolňovaného bytu
  • jednání se stávajícím nájemníkem
  • vyhotovení předávacího protokolu
  • nacenění oprav uvolněného bytu
  • zajištění příslušné dokumentace volného bytu
  • zajištění opravy uvolněných bytů
  • vedení a naceňování zakázek
  • kontakt s dodavateli, zpracování objednávek
  • kontrola provedených prací
  • kontrola a likvidace faktur

Požadujeme:

  • vzdělání min. SŠ stavebního směru - podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B - podmínkou
  • flexibilita, spolehlivost, samostatnost
  • dobrá uživatelská znalost PC

Nabízíme:

  • motivační platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • služební vozidlo
  • slevy na bydlení v bytech Heimstaden až 30%
  • práci v dynamickém kolektivu
  • zázemí stabilní prosperující společnosti

V Heimstaden víme, že podpora různorodosti z nás dělá silnější a lepší společnost. Denně obsluhujeme zákazníky z celého světa, kteří
mají v našich budovách své domovy. Naši vlastní lidé, kteří u nás pracují, by to měli odrážet. Abychom udrželi náš náborový proces tak nezaujatý, jak je to jen možné, chceme zdůraznit, že jediná informace, kterou od vás skutečně potřebujeme, jsou vaše kontaktní údaje, adresa a vyplněný životopis s vaší pracovní historií.

Žádné další údaje jako je váš věk, rodinné prostředí apod. znát nepotřebujeme, protože neříkají nic o vaší osobnosti nebo kvalifikaci. Vítáme vás s vaší přihláškou u Heimstaden!

Budeme se těšit na případné osobní setkání.

607 036 006
Ostrava (702 00)

Heimstaden Czech Services s.r.o.
Gregorova 2582/3, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.heimstaden.cz

Více informací o Heimstaden Czech Services s.r.o.