Strojník kolových a pásových rypadel

NÁPLŇ PRÁCE: strojník kolových nakladačů (UNC) a strojník pásových rypadel -5t
POŽADAVKY: strojnický průkaz (obnovení nebo rozšíření po dohodě zajistíme), řidičský průkaz skupiny C, praxe 1 rok, zdravotní způsobilost
NABÍZÍME: PP na dobu určitou s možností prodloužení, stabilní zaměstnání, možnost slušného výdělku a odměny dle výsledků práce, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity,možnost zvýšení kvalifikace, práci na území celé ČR, práci v turnusových cyklech
KONTAKT: telefonicky ( 6.30 - 15h), e-mailem Turnusové služby, pracovní poměr od: 01.04.2020, mzda: 40000

+420 602 265 007
Kornice, Litomyšl, okres Svitavy

Všechny inzeráty uživatele