Strojník strojovny chlazení

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: kontrola monitoringu teplot všech chlazených prostor na PC, zápis zjištěných hodnot na strojovně chlazení a parní kotelně, hlídat všechny provozní náplně, hladiny v nádobách, olej v kompresorech a čerpadlech NH3, provádět drobné opravy ve strojovně chlazení a zařízeních s tím souvisejících, kontrola zracích a zakuřovcích komor, výpomoc pracovníkům údržby (výměna fólií a balících formátů na balících strojích)
- požadujeme: min. vyučení - jakékoliv vzdělání tehnického zaměření, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovní doba: nepřetržitý provoz ranní směna 6,00 - 18,00 h, noční směna 18,00 - 6,00 h v pravidelných intervalech
- benefity: příspěvek 40 Kč na stravování, životní pojištění, na dojíždění nad 20 km,
zvýhodněné telefonní tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1200 Kč za vitalitu, 500 Kč za
HV, benefity v hodnotě 4 000 Kč libovolně kombinovatelné (masáže, kreditní karty do prodejny, pobyt v hotelu, kredit na oběd, mobil, úhrada lékařské a zdravotní péče), SVAČINY ZDARMA
- kontakt telefonicky, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradova@kmotr.cz Nepřetržitý provoz, pracovní poměr od: 20.04.2020 do: 19.04.2021, mzda: 22000 - 26000

+420 604 220 856,573 500 618
Hulínská, Kroměříž

Všechny inzeráty uživatele