Svářeč

Požadujeme:

- svářečský průkaz min. ZE1 (ruční svařování obalenou elektrodou) - průkaz nemusí být platný
- zkušenosti ve výrobě výhodou

Nabízíme:

- nadstandardní příplatky
- prémie až 21% každý měsíc
- 1500 Kč docházkový bonus
- po 3 měsících a po 6 měsících navýšení mzdy
- příspěvek na stravné
- 25 dnů dovolené
- po 6 měsících možnost přejít přímo do kmene
- fajn parta mistra i pracovníků
- místo pracoviště Ostrava-Kunčice s výbornou dostupností (vlak, MHD vedle výrobního závodu)
- Nástup možný ihned nebo dohodou

Náplň práce:

- jednoduché svařování kol pro vysokozdvižné vozíky
- práce u svařovacího stroje
- nastavení svařovacích parametrů
- kontrola provedených svárů

Veškerou práci u nás ti vysvětlíme a dobře zaučíme

zobrazit telefon
Ostrava-město

Comac jobs s.r.o.
Janáčkova 16, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.comacjobs.cz

Více informací o Comac jobs s.r.o.