Teamleader call centra Chomutov

místo výkonu práce: Chomutov, Čelakovského 4297
Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.
Náplň práce: Řízení call centra • Dohled nad zpracováním objednávek • Strategické řízení rozvoje call centra • Řízení týmu operátorů
• Komunikace s operátory a zákazníky • Zpracovávání výsledků a reportů
Požadujeme: • Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou) • Znalost MS Office
• Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, loajalita, ochota učit se novým věcem
• Schopnost pracovat pod tlakem • Zkušenosti s vedením týmu • Schopnost týmové i samostatné práce • Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce • Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
• ŘP sk. B
kontakt: pavel.kozak@avacall.cz
osobně na kontaktní adrese v Mostě: U Města Chersonu 1595/24, Most Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 03.10.2019 do: 30.09.2020, mzda: 24000 - 35000

+420 777 222 525
Čelakovského, Chomutov

Všechny inzeráty uživatele