ÚČETNÍ ODŠTĚPENÝCH FIREM

Firma Auto Tichý s.r.o. hledá do svého týmu účetní k účtování dvou odštěpených firem

Náplň práce:
-Kompletní zpracování účetnictví dvou menších společností
-Běžné účetní operace
-Daňové přiznání a kontrolní hlášení
-Zpracování a zaúčtování dodavatelských a odběratelských faktur
-Účtování pokladních dokladů, bankovních výpisů, interních dokladů
-Zabezpečení správnosti, průkaznosti, úplnosti, trvalosti a včasnosti účetnictví
-Dobrá znalost účetní a daňové legislativy
-Časové rozlišení nákladů
-Účtování dohadných položek
-Ověřování formální správnosti účetních dokladů a jejich zpracování v účetním programu

Co požadujeme:
-SŠ/VŠ ekonomického směru
-Prokazatelnou praxi v oboru
-Znalost účetních a daňových zákonů
-Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Co nabízíme:
- práci na HPP
- plat dle dosavadních zkušeností (od 25.000,- Kč) + osobní ohodnocení + firemní benefity
- nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na email monczmannova@autotichy.cz