VĚDECKÝ PRACOVNÍK/ICE

Náplň práce: výzkum mechanismů G-proteinové signalizace v savčích buňkách pomocí pokročilých technik fluorescenční mikroskopie a molekulární biologie
Požadujeme
- VŠ vzdělání (Ph.D.) v biologii nebo v příbuzném oboru (biochemie, biofyzika…apod.)
- schopnost komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem
- zkušenosti s molekulární nebo buněčnou biologii, fluorescenční mikroskopií nebo jinými fluorescenčními technikami
- pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či výzkumného pracovníka výhodou,
- komunikativnost, smysl pro týmovou práci, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti a ochotu učit se novým věcem,
Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek ze sociálního fondu (stravenky, Flexi Pass, MultiSport, příspěvek na penzijní připojištění, očkování, rekreace dětí), získání širokých praktických zkušeností v oblasti fluorescenční mikroskopie, pracovní poměr na dobu určitou, dále neurčitou, možnost parkování přímo v areálu zámku, plat 35.000,--Kč hrubé mzdy při hlavním pracovním poměru (1,0 úvazku), po dohodě je možný i částečný pracovní poměr
Předpokládaný nástup 1. července 2020 - po dohodě možno nastoupit i později
Strukturovaný životopis, motivační dopis a sken dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte elektronicky Ing. Dagmar Kaftanové na e-mail kaftanova@nh.cas.cz Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 01.07.2020, mzda: 35000

Nové Hrady, okres České Budějovice

Všechny inzeráty uživatele