VEDOUCÍ KONSTRUKTÉR - KA PRŮMYSLOVÝCH ARMATUR

Kontakt: Rataj Aleš, strukturovaný životopis v českém jazyce pošlete na e-mail: kariera@kearm.cz
Požadujeme: VŠ strojní, 5 let praxe se zaměřením na konstrukci, znalost práce v CAD 2D/3D (konstrukce, analýzy, výpočty - SolidWorks výhodou), tvůrčí technické myšlení, orientace ve výkresové dokumentaci, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, znalost anglického nebo ruského jazyka, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
mzda od 40 000 Kč podle zkušeností + osobní ohodnocení, pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na jazykový kurz...
Pracovní doba 7,5 hod denně, pružná 7:00 - 17:00 hod..
Nástup ihned.
Pracovní náplň: konstrukce potrubních průmyslových armatur, vedení oddělení konstrukce. Pružná pracovní doba, pracovní poměr od: 01.11.2019, mzda: 40000

+420 555 440 210
Pekařská, Kateřinky, Opava

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: volná místa v Opavě

Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa Řemesla, průmysl, výroba Opava.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: realitní makléř, zedník, číšník, účetní, pro OZP.