Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Nechodit prosím na pracoviště. Nutno předem si domluvit schůzku telefonicky na čísle 734 360 001, 730 186 797 od 9:00-15:00 hod. nebo zasílejte životopisy na email: nabor@olman.cz
Požadujeme trestní bezúhonnost.
Místo výkonu práce (adresa): Výstaviště 1, Brno

Náplň práce:
Provádění správcovské činnosti pro zajištění čistoty a pořádku
Dohled nad pracovními podmínkami jednotlivých pracovníků
Přijímání, školení, organizování pracovníků
Doplňování zásob, jejich kontrola a výdej

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 04.10.2018, mzda: 14600

+420 730 186 797
Výstaviště, Pisárky, Brno, okres Brno-město

Všechny inzeráty uživatele