Vytvořte si hlídacího psa

Pokud se objeví nové inzeráty, odpovídající vašim požadavkům, pošleme vám e-mail na níže zadanou adresu.

Volná místa - Moravská Třebová, Logistika a doprava

Upřesnit výběr inzerátů
Vzdělání:
vhodné pro OZP
Stáří inzerátů
Vybrané parametry: Moravská Třebová Logistika a doprava Zrušit filtr

Skladník

POŽADAVKY: znalost stavebního materiálu, komunikativnost, zodpovědnost, ŘP sk. B a oprávnění VZV výhodou. NABÍZÍME…

Olomoucká, Předměstí, Moravská Třebová, okres Svitavy

Nabídka

Řidič MKD

POŽADAVKY: řidičský průkaz skupina C, E, znalost ruského jazyka výhodouNABÍZÍME: měsíční výdělek 16 500 Kč+ stravnéKONTAKT…

Nádražní, Předměstí, Moravská Třebová, okres Svitavy

Nabídka

Skladník

NÁPLŇ PRÁCE: naskladňování a vyskladňování materiálu, manipulace s paletovým vozíkem, práce s elektronickým terminálem k…

Brněnská, Předměstí, Moravská Třebová, okres Svitavy

Nabídka