Nabídka práce, volná místa Svitavy

Aktuální inzeráty na prodej volných pracovních míst Svitavy:

Výběru odpovídá 179 z 18003 inzerátů

Vytvořte si hlídacího psa

Pokud se objeví nové inzeráty, odpovídající vašim požadavkům, pošleme vám e-mail na níže zadanou adresu.

Volná místa - Svitavy

Upřesnit výběr inzerátů
Oblast
vhodné pro OZP
Stáří inzerátů
Vybrané parametry: Svitavy Zrušit filtr

Nástrojař

POŽADAVKY: vzdělání technického nebo strojírenského zaměření výhodouNABÍZÍME: dotované stravování, dodatkovou dovolenou a další…

Starohradská, Dolní Předměstí, Polička, okres Svitavy

Nabídka

Prodavač/ka

NÁPLŇ PRÁCE: prodej uzenin a masných výrobků - prodejna LitomyšlPOŽADAVKY: základní znalost masa a masných výrobků, praxe…

Smetanovo náměstí, Litomyšl-Město, Litomyšl, okres Svitavy

Nabídka

Elektrikář

POŽADAVKY: vyhláška 50/78NABÍZÍME: dotované stravování, dodatkovou dovolenouKONTAKTY: e- mailem Dvousměnný provoz, pracovní…

Nabídka