Všeobecná zdravotní sestra

Podmínkou je dokončené minimálně maturitní vzdělání, zkušenosti a praxe v oboru výhodou.
Náplň práce: plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu. Nepřetržitý pracovní režim - 12-hodinové směny (denní, noční).
Požadavky: zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, maturitní vzdělání v oboru.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem, nebo osobně na pracovišti (9:00-15:00).
Místo výkonu práce: Domov Barbora Kutná Hora, Pirknerovo náměstí č.p. 228/5, Kutná Hora

Nepřetržitý provoz, pracovní poměr od: 07.09.2019, mzda: 250

+420 327 533 127
Pirknerovo náměstí, Kutná Hora-Vnitřní Město, Kutná Hora

Všechny inzeráty uživatele