Nápověda

ZÁMEČNÍK/-ICE - DPP

Vzdělání: Vyučen, Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba, Typ: Úřad práce

ZÁMEČNÍK/-ICE
- Brigáda na dohodu o provedení práce, zkrácený úvazek 10 - 20 hod. týdně, nástup dohodou, místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova.
- Náplň práce: zámečnické práce potřebné k úspěšnému dokončení oprav nákladních automobilů
- Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, technické myšlení
- Nabízíme: prémie za vysoké pracovní nasazení a kreativitu nových nápadů, odborná školení
- Žádosti s životopisem zasílejte na e-mail: pavel.smidrkal@malina-vrse.info. Více na www.servis-malina.cz. Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 01.05.2017, mzda: 3500 - 7000

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:+420 731 757 450
Lokalita: Hradec Králové

Všechny inzeráty uživatele