zástupce, zástupkyně ředitele nákupu

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: zuzana.stromska@msa.cz
Požadujeme:
• VŠ
• RJ/AJ na komunikativní úrovni,
• Zkušenosti na podobné pozici 3 roky
• Znalost MS Office
• Ochota cestovat
• ŘP sk B

Nabízíme:
• Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
• Motivující finanční ohodnocení
• Týden dovolené navíc
• Pružná pracovní doba (základní část 9:00-14:00, volitelná část 06:00-9:00, 14:00-17:00)
• Příspěvek na stravování
• Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Náplň práce:
Zastupuje ředitele nákupu v jeho nepřítomnosti:
• Spolupodílení se na činnostech souvisejících s tvorbou a implementací nákupní strategie a dodavatelských vztahů
• Zodpovídá za efektivní nákup materiálu a efektivní řízení skladových zásob
• Přispívá ke splnění plánu kooperace
• Dohlíží na plnění definovaných procesů
• Dohlíží na dodržování bezpečnosti práce, podílí se na realizaci cílů IMS
• Účastní se zahraničních pracovních cest Pružná pracovní doba, pracovní poměr od: 01.10.2019, mzda: 50000

+420 733 678 252
Hlučínská, Dolní Benešov, okres Opava

Všechny inzeráty uživatele