ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ HORSKÉ CHATY - LYSÁ HORA

Horská ubytovací a stravovací zařízení na Lyse hoře – chata Emil Zátopek Maraton, Desítka přijme do svého týmu nového zaměstnance.

Náplň práce – plná zastupitelnost provozní vedoucí v oblasti:

– Technické, ekonomické i manažerské vedení celého horského střediska
– Zodpovědnost za ziskovost ubytování a restaurace (tvorba marží a cenotvorba)
– Plánování a dodržování rozpočtu všech středisek
– Zodpovědnost za získávání a motivování zaměstnanců a brigádníků
– Práce s rezervačními portály
– Vyhledávání nových příležitosti využití restaurace a ubytování
– Marketing připravovaných aktivit
– Mimo hlavní sezonu práce v provozu ubytování i restaurace

Požadujeme:

– Minimálně středoškolské vzdělání, hotelová škola výhodou
– Praxe na stejné nebo podobné pozici minimálně 2 roky
– Výbornou znalost práce na počítači, Excel, Word
– Časovou flexibilitu a možnost pracovat i o víkendech s dny volna v průběhu pracovního týdne
– Zodpovědnost, pečlivost, rychlost, smysl pro pořádek
– Řidičský průkaz
– V době pracovních směn – ubytování přímo na Lysé hoře (v zimě bez možnosti denního dojíždění do práce)
– Znalost anglického jazyka je výhodou

Nabízíme:
– krásné a unikátní pracovní prostředí
– ubytování zdarma
– hrubou mzdu odpovídající praxi a zkušenostem v rozpětí od 30 000,- měsíčně.

V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Pracovní úvazek: Plný
Pracovní doba: 1 týden práce, 1 týden volno (turnusové směny)
Mzda: od 30.000Kč
Praxe: min. 2 roky
Nástup: ihned

zobrazit telefon
Krásná (739 04), okres Frýdek-Místek

Fakturační adresa
Krásná 282, 73904, Krásná
www.ak1324.cz

Více informací o Fakturační adresa