RESIDOMO Služby, s.r.o.

ZEDNÍK - OBKLADAČ

  • Typ: Zaměstnavatel

Jaká bude Vaše náplň práce?

Provádění údržby bytového fondu, drobná údržba a opravy volných bytů, rekonstrukce nebo opravy dle zakázek:

  • pokládka obkladů a dlažeb
  • zazdívání van
  • opravy zdiva a omítek

Co od Vás očekáváme?

  • vyučen v oboru zedník/zednické práce nebo praxe alespoň 3 roky
  • odpovědnost, výkonnost, pečlivost a dobrou pracovní morálku
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • zkušenosti s pokládáním dlažeb a obkladů
  • řidičský průkaz sk.B výhodou

Co Vám nabízíme?

  • plat 29.000 - 30.000 Kč
  • zázemí stabilní rozrůstající se společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost bydlení v bytě RESIDOMO s výraznou slevou na nájmu (až do výše 30%)
  • pracovní doba Po-Pá (pouze ranní směny)
  • poskytnutí náborového příspěvku ve výši 10 000,-Kč
  • lokalita Havířov, Ostrava nebo Karviná dle Vašeho výběru

 V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte personální oddělení 607 036 006 nebo zašlete Váš stručný životopis na nabor@residomo.cz

Budeme se těšit na případné osobní setkání!

607 036 006
Ostrava (702 00)

Gregorova 2582/3, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.residomosluzby.cz

Více informací o RESIDOMO Služby, s.r.o.

Všechny inzeráty firmy RESIDOMO Služby, s.r.o.

Fotka k inzerátu INSTALATÉR / 15085850

INSTALATÉR

Jaká práce Vás čeká?   provádění údržby bytového fondu, drobná údržba a opravy volných bytůCo od Vás očekáváme?  …

Nabídka TOP: 9x; Platí do: 23.09.2019 11:10
Video
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: zdravotní sestra, zedník, obchodní zástupce, kuchař Praha, ostraha.