Heimstaden Czech Services s.r.o.

ZEDNÍK - OBKLADAČ

Jaká bude Vaše náplň práce?

Provádění údržby bytového fondu, drobná údržba a opravy volných bytů, rekonstrukce nebo opravy dle zakázek:

  • pokládka obkladů a dlažeb
  • zazdívání van
  • opravy zdiva a omítek

Co od Vás očekáváme?

  • vyučen v oboru zedník/zednické práce nebo praxe alespoň 3 roky
  • odpovědnost, výkonnost, pečlivost a dobrou pracovní morálku
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • zkušenosti s pokládáním dlažeb a obkladů
  • řidičský průkaz sk.B výhodou

Co Vám nabízíme?

  • plat 29.000 - 30.000 Kč
  • zázemí stabilní rozrůstající se společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • stravenky v hodnotě 95,- Kč/den
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost bydlení v bytě Heimstaden s výraznou slevou na nájmu (až do výše 30%)
  • pracovní doba Po-Pá (pouze ranní směny)
  • poskytnutí náborového příspěvku ve výši 10 000,-Kč
  • lokalita Havířov, Ostrava nebo Karviná dle Vašeho výběru

V Heimstaden víme, že podpora různorodosti z nás dělá silnější a lepší společnost. Denně obsluhujeme zákazníky z celého světa, kteří mají v našich budovách své domovy. Naši vlastní lidé, kteří u nás pracují, by to měli odrážet. Abychom udrželi náš náborový proces tak nezaujatý, jak je to jen možné, chceme zdůraznit, že jediná informace, kterou od vás skutečně potřebujeme, jsou vaše kontaktní údaje, adresa a vyplněný životopis s vaší pracovní historií.

Žádné další údaje jako je váš věk, rodinné prostředí apod. znát nepotřebujeme, protože neříkají nic o vaší osobnosti nebo kvalifikaci. Vítáme vás s vaší přihláškou u Heimstaden!

Budeme se těšit na případné osobní setkání!

607 036 006
Ostrava (702 00)

Gregorova 2582/3, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.heimstaden.cz

Více informací o Heimstaden Czech Services s.r.o.

Všechny inzeráty firmy Heimstaden Czech Services s.r.o.

Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa stavebnictví Ostrava.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: servírka, číšník, kuchař Praha, zdravotní sestra, kuchař.