ZOO Ostrava - Dendrologické oddělení, pozice zahradník

Minimální stupeň vzdělání: středoškolské vzdělání s maturitou (podmínka), vystudované obory blízké jsou výhodou (zahradnická škola, lesnické a zemědělské obory, zahradní technika, další technické zaměření...), výhodou je praxe u některého z oborů, nutná je základní orientace v problematice. Práce však zahrnuje převážně činnosti těžšího manuálního charakteru. Řidičský průkaz skupiny B, skupina T a další jsou výhodou.
Jiné nutné požadavky: je zde vyšší odborná náročnost při práci se stroji, vyžadujeme schopnost pracovat v pracovních kolektivech. Jedná se o fyzicky náročnou práci, převážně ve venkovním prostředí, občas v blízkosti zvířat. Pracovní doba (předem zahrnuta v harmonogramu - nezahrnuje víkendy a státní svátky), je různá během roku v závislosti na ročním období (6:00 – 14:30, 7:00 – 15:30 hodin).
Platové podmínky – viz také platové tabulky a třídy státních zaměstnanců – platy hrazené z veřejných financí jsou zcela určeny tabulkami dle Nařízení vlády č. 300/2019 Sb. Příloha č.1

Příklady:
plat. tř. 7, stupeň 1 (stupně jsou dány délkou praxe, stupeň 1 je bez praxe) – 16 980,-Kč
plat. tř. 7, stupeň 7 (praxe 15 let) – 20 840,-Kč
plat. tř. 7, stupeň 10 (praxe 27 let) – 23 090,-Kč
plat. tř. 7, stupeň 12 (praxe - strop) – 24 780,-Kč

K tomu je možnost připočtení osobního ohodnocení až do maximální výše 50% tarifního platu, avšak pochopitelně s ohledem na zapracování, pracovní zkušenosti a nasazení.

Benefity:
1. Týden dovolené navíc (5 týdnů)
2. Zajištěno stravování v rámci zoo
3. Příspěvek zaměstnavatele na stravování
4. Odměny při pracovních a životních výročích a jubileích
5. Výhody pro blízké v rámci nejbližší rodiny
6. Otevřený přístup k odbornému a profesnímu rozvoji a růstu (dáno pracovitostí a chtěním zaměstnanců)
7. Možnost zdarma získat referenční zkoušky pro řízení služebních vozidel (podmínkou je řidičský průkaz třídy B)
8. Možnost zdarma získat další zkoušky či certifikáty (například přepravce zvířat, odborné studium, jako je například kurz na ochranu rostlin, aj.)
9. Stejnokrojové vybavení

Přihlášky s životopisem, prosím, zasílejte nejpozději do 17.02.2021 do 15:00 hodin na e-mailovou adresu prace@zoo-ostrava.cz.

Termín výběrového řízení: pátek 19.02.2021 v 9 hodin v Zoo Ostrava. Pozvánka (potvrzení účasti) Vám bude zaslána v odpovědi na Vámi zaslaný životopis e-mailem. Výběrové řízení proběhne ústní formou.


V případě nesplnění požadavků na vzdělání a způsobilost si s ohledem na časové možnosti vyhrazujeme právo na takovéto přihlášky nereagovat!

ID: 16052977 Naposledy upraveno 10.02.2021 v 07:20

Další podobné inzeráty: volná místa v Ostravě

Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa zemědělství a lesnictví Ostrava.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: kuchař Praha, obchodní zástupce, účetní, realitní makléř, řidič.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.